Hulanki

Darmowa dostawa zjeżdzalni tylko do 20 Lutego 2024

Co warto wiedzieć przed wynajmem dmuchańców

W przypadku złej pogody – ciągły deszcz, silny lub porywisty wiatr, bez prognozy na zmianę – możecie zrezygnować bez ponoszenia kosztów. Taką rezygnację ustalamy dzień przed imprezą wieczorem lub w dniu wydarzenia rano. Zrezygnować może klient, ale również wykonawca może odmówić wykonania zlecenia ze względu na bezpieczeństwo uczestników zabawy i ochronę sprzętu. Przelotne opady nie są problemem, gdyż dmuchańce można łatwo i szybko osuszyć. Jeśli sprzęt zostanie rozłożony i nastąpi załamanie pogody, które uniemożliwi korzystanie z atrakcji, nie będziemy w stanie jednak anulować zamówienia.

Wszystkie nasze dmuchańce wymagają połączenia 230V. Najlepiej podprowadzić przyłącze do miejsca atrakcji, dysponujemy przedłużaczem 50m. Jeśli zlecenie opiewa na kilka dmuchańców, najlepiej żeby gniazdek było kilka.

  • wynajem sprzętu na określony czas z obsługą lub bez – sama zabawa bez montażu i demontażu
  • ubezpieczenie OC na 1 milion PLN
  • badania techniczne DTR

Dmichańce mniejsze, średnie i ogrodowe mozna odebrać osobiście. Duże dmuchańce dostarcza i rozkłada ekipa.

Teren musi być płaski i czysty, pozbawiony ostrych krawędzi, wystających słupków lub prętów. Może to być trawa, kostka lub tartan. Przed wydarzeniem będziemy prosimy o informacje jakie podłoże jest przewidziane pod dmuchańce.

Rabat przewidujemy, gdy klient zamówi więcej niż jeden dmuchaniec z obsługą lub zamówienie jest w niskim sezonie np. w ciągu tygodnia roboczego.